ONLİNE DANIŞMANLIK

ONLİNE DANIŞMANLIK

Yoğun hayat temposunda diyetisyene gidecek vakti olmayan ya da bulunduğu bölgede diyetisyen olmayanlar için online diyet danışmanlığı çok güzel bir alternatif oluyor.

Online diyette; sizi ayrıntılı olarak tanıyabileceğimiz bilgilendirme formumuzu doldurarak işe başlıyoruz. Kilonuzu, boyunuzu, basen, bel ve üst orta kol ölçümünüzü yapmanızı istiyorum. Daha sonra tahlil sonuçlarınızla beraber sonuçlarınızı değerlendiriyor, tamamen size özel diyetinizi oluşturup, mail veya whatsapp üzerinden gönderiyorum ve  diyetimiz başlıyor. Gün içerisinde belirli saatlerde, diyetinizle ilgili takıldığınız yerlerde whatsapp üzerinden sorularınızı cevaplıyorum, böylece hem diyetinize uyumunuzu kolaylaştırıyoruz, hem de motivasyonunuzu sürekli taze tutma imkanına sahip oluyorsunuz. Her hafta ölçümleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda diyetinizi tekrar düzenliyorum. İdeal formunuza giden yolda, beraberce, sağlığımızı kaybetmeden emin adımlarla ilerliyoruz.

Online diyetimiz aylık 150 TL'dir.

Siz de online diyetin keyfini çıkarmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cumartesi;  09:00-19:00

 

Arabacıalanı Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi
No:23/1 Ofis:101 Enver Şükür İş Merkezi (Serdivan AVM Karşısı) Serdivan/Sakarya

Telefon: 0264 502 33 44

info@mehtapozkanli.com.tr

© 2018 Mehtap Özkanlı | Tüm Hakları Saklıdır

Diyet, Diyetisyen, Sağlık, Zayıflama, Kilo Alma, Kilo verme, Diyabet, Sakarya Diyetisyen, Adapazarı Diyetisyen, Tıbbı Beslemne, Spor, Güzellik, Serdivan Diyetisyen