DİYET DANIŞMANLIĞI

DİYET DANIŞMANLIĞI

Yüzyüze Görüşme

İlk görüşmemizde, Inbody 270 profesyonel vücut analiz ölçüm cihazımız ile ayrıntılı vücut ölçümünüzü gerçekleştiriyoruz. Sonuçları değerlendirip, izlenecek diyet uygulaması veya tedavi planı hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendiriyorum. Karar verirseniz, tahlil yaptırmanızı istiyorum. Tahlil sonuçlarınızla birlikte sürecimizi başlatıyoruz ve tamamen size özel diyetinizi oluşturuyorum.

Diyetlerimizde 'yasak yok, ölçü var!'. Unutmayın ki diyet yapmak demek, yemekten mahrum kalmak demek değildir. Diyetlerimizde çikolatamız da var, pastamız da, kebabımız da... Yeter ki ölçümüz şaşmasın :)

Görüşmelerimiz haftada 1 veya iki haftada 1, bazı durumlarda ise ayda 1'de olabilmektedir. Ücretlerimiz de buna göre değişmektedir. Görüşme sıklığı; sizin isteğiniz, ideal kilonuza ulaşma sürecinde metabolizmanızın durumu, diyete uyumunuz ve motivasyonunuz doğrultusunda belirlenir.

 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cumartesi;  09:00-19:00

 

Arabacıalanı Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi
No:23/1 Ofis:101 Enver Şükür İş Merkezi (Serdivan AVM Karşısı) Serdivan/Sakarya

Telefon: 0264 502 33 44

info@mehtapozkanli.com.tr

© 2018 Mehtap Özkanlı | Tüm Hakları Saklıdır

Diyet, Diyetisyen, Sağlık, Zayıflama, Kilo Alma, Kilo verme, Diyabet, Sakarya Diyetisyen, Adapazarı Diyetisyen, Tıbbı Beslemne, Spor, Güzellik, Serdivan Diyetisyen