KURUMSAL BESLENME VE DİYET

KURUMSAL BESLENME VE DİYET

Beslenmenin gün içerisinde çalışanların performansını direkt etkileyen bir unsur olduğu hepimiz tarafından bilinmektedir.

 Kurumsal danışmalığımızda; vücut direncinin arttırılması, enerjisinin düşmesini engelleyerek performansın korunmasını sağlamak amacıyla;

*Yönetici ve çalışanların beslenme danışmanlığı

*Sağlıklı mutfak ve mönü planlaması

*Sağlıklı kilo yönetimi ve diyet tedavisi

*Hastalıklara özel mönü planlaması ve diyet tedavisi

*Sağlıklı beslenmeye yönelik seminer ve sunumlar yapmaktayız.

Diyetisyenlik eğitimim dışında aynı zamanda Sakarya Üniversitesi Gıda Teknikerliği mezuniyetimin ve sonrasında Laborant olarak Türkiye'nin en büyük süt ve ürünleri fabrikasında yaklaşık 4 yıl çalışmış olmamın sağladığı, gıda üretim proseslerine hakimiyet, gıda üretiminde mikrobiyolojik ve kimyasal analiz süreçlerinin yönetimi ve son olarak Diyetisyenlik eğitimimin kazandırdığı gıdaların makro ve mikro besin değerleri dikkate alınarak, sağlıklı ve dengeli mönülerin oluşturulması ile de toplu beslenme sektörü için donanımlı hizmet verebilmekteyiz.

Siz de toplu beslenme hizmeti sunuyorsanız ve mönünüze sağlıklı diyet tarifler ekleyerek müşteri profilinizi geliştirmek, işletmenize yeni bir vizyon katmak isterseniz, biz kurumsal danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cumartesi;  09:00-19:00

 

 

Arabacıalanı Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi
No:23/1 Ofis:101 Enver Şükür İş Merkezi (Serdivan AVM Karşısı) Serdivan/Sakarya

Telefon: 0264 502 33 44

info@mehtapozkanli.com.tr

© 2018 Mehtap Özkanlı | Tüm Hakları Saklıdır

Diyet, Diyetisyen, Sağlık, Zayıflama, Kilo Alma, Kilo verme, Diyabet, Sakarya Diyetisyen, Adapazarı Diyetisyen, Tıbbı Beslemne, Spor, Güzellik, Serdivan Diyetisyen